אנשים טובים

LOVE 2

לפני שבועיים יצאנו לטיול משפחתי שהפך ללא שגרתי….חברה טובה שהייתה אתנו בטיול החליטה  לספר על החוויות שעברנו באותו יום וגם להודות לעוברי אורח מקסימים שפגשנו בדרך…ואני החלטתי לשתף אתכם בכתיבה המקסימה שלה:
ילדה בת 10 הזכירה לי אתמול את השיר "אנשים טובים באמצע הדרך".

בעיצומו של טיול משפחות קליל, החליקה חברה ואופס…לא יכלה לדרוך יותר על הרגל. לאחר התקדמויות של מטרים ספורים בקפיצות על רגל אחת, נשיאות של 2 הבעלים ונסיון להישען על מוט שנמצא בסביבה, הבנו שנדרש לעזרה מקצועית יותר. ואז פגשנו חבורה של טיילים אמריקאים שהציעו ברוב נדיבותם לעשות תורניות של נשיאה- הציעו וקיימו! אחרי ק"מ נוסף כבר לא היה נעים לנו, שחררנו אותם לדרכה עם אמירות תודה בכל פורמט שהוא, והתקשרנו להתייעץ עם מד"א מי יכול לחלץ את חברתנו הסובלת ולהעבירה לרכב שלנו. אז קישרו אותנו לחבורת המלאכים שנקראת יחידת חילוץ עציון יהודה וצפריר פישמן בראשם.

מדובר בחבורת מתנדבים מקסימים, חיוניים ומלאים ברצון לסייע. לא רק שהוזעקו מבתיהם בשבת בבוקר, לא רק שמהרו לחלץ את הפצועה, לא רק שעשו את זה בצורה הכי נעימה שיכולה להיות- הם אפילו התקשרו אלינו בערב כדי לראות מה שלומה. בין ובין פגשנו לא מעט אנשים ששאלו אם אנחנו צריכים עזרה, ואם יש לנו מספיק מים ושחררו עצות אכפתיות. אנשים טובים באמצע הדרך כבר אמרתי? או יותר נכון- אותה ילדה, בתה של הפצועה אמרה.

אז הרגשתי כמו בסרט פעולה עם הרבה אקשן ומה היה סוף הסרט אתם שואלים?
שברתי את הרגל ואף עברתי ניתוח.

למרות היום המתיש, הכאבים והסבל, בסוף היום  המטורף הזה הרגשתי שאנחנו מוקפים סביבנו בהרבה אנשים טובים ואוהבים.

ומה שנותר כעת הוא לחכות בסבלנות,לראות את הטוב ולעשות הרבה פיזיותרפיה.

חפשו גם אתם את הטוב סביבכם. אשמח לשמוע מהו!

 

תגובות

  1. אומר

    כאלו פוסטים זה בדיוק הטוב סביבנו. אתמול כשקיבלתי עם חברה בזיכרון יעקוב ראינו שתי נערות עוזרות לגברת מבוגרת למצוא את הדרך לאוטובוס/מונית. עשה לנו נעים לראות את זה מהצד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *