פרויקט מיוחד של ספר חדש במימון המונים

"אהבותיה של אמה"-

רומן רומנטי לא שגרתי/רוית ליפשיץ ציון

אהבותיה של אמה מאת רוית ליפשיץ ציון

רוית ליפשיץ ציון הסופרת של "אהבותיה של אמה" היא תושבת גני תקווה .
בנוסף היא גם בעלת בלוג בסלונה והיא מתארחת בבלוג אונו ומספרת על הספר ואיך הכל התחיל.
לאמה קליין, אוצרת אומנות, אם לבן ובת מתבגרים, מלאו חמישים. היא יודעת להתלבש ועדיין יפהפייה אך כבר לא מרגישה כך: בעיניה הגוף החטוב קמל, הזוהר הועם, והערך העצמי התפוגג. שנים של נישואין בהם התשוקה והריגוש העלו אבק, חלומות שנשכחו, בוס מתעמר ומלחמת קיום יום יומית מביאים אותה לנקודת אל חזור.

פגישה מקרית עם גבר אנגלי בשדה התעופה תוביל אותה להרפתקה סוערת. הייתכן שקיבלה הזדמנות שנייה לאהבה ולתשוקה? האם תאהב ותכיר שוב בעצמה וביכולותיה ותמציא עצמה מחדש בחייה האישיים והמקצועיים? או אולי תראה באור חדש את שכבר היה לה.

בעל, אישה וגבר לוקחים אותנו למשולש אהבה סוחף, לוהט ומרתק, בין
תל אביב, פריז ולונדון. על בחירות בין המוכר והבטוח ובין החדש והמסעיר, על גילוי עצמי והכוחות הטמונים בנו ושבכל גיל צריך זמן לאושר.

רוית (1)

קוראות יקרות,
בגיל 49 התחיל להיכתב ספרי הראשון. הוא התחיל לבד, לא ידעתי שאני כותבת אותו. עמוד רדף עמוד. לאחר כמה פרקים כבר הבנתי שאנו הולכים יחד עד הסוף. התחלתי פשוט לכתוב… פסקאות, סצנות בלי קשר. חלק מהפסקאות נותרו על מפיות בתי הקפה וחלקן הפך לעמודים ולפרקים והדמויות החלו להתגבש לספר. אלו היו הרגעים שבהם התנתקתי מחיי היום יום והתחברתי לדמויות, לתשוקה לפנטזיה.

בראתי גיבורה שחווה בעיות של רובנו. היא בת חמישים ועדין נראית טוב אך לא מרגישה כך. יש לה בעל חכם, נאמן וטוב, ילדים נהדרים, מקום עבודה לא מפרגן. היא רק צריכה חופשה. נשמע מוכר?
בזה זה נגמר. כבר מהעמוד הראשון התחברתי לפנטזיה בהרפתקה רומנטית הנעה בין תל אביב, פריז ולונדון וכתבתי כשהחיוך לא מש משפתיי. היה לי קשה הרבה יותר להתמודד עם חייה האמתיים והמציאות של הגיבורה ולא היה לי קל לנתק את עצמי ואת חיי מחייה ובעיותיה. לא רציתי לכתוב אוטוביוגרפיה אלא להמציא, להתרחק ולכתוב את חייה והתהליכים אותם היא עוברת.

הגיבורה היא אוצרת אומנות, מוזיקאית לשעבר, פאשיניסיטה. בתחומים האלו התעניינתי כל חיי (תואר באומנות, תואר ראשון ושני במוזיקה) ויכולתי לפלרטט אתם ולבנות את אמה קליין, דמות מיוחדת במינה, מסעירה, תמימה, מוכשרת, קצת מצחיקה שהתאהבתי בה העוברת תהליכים ושינויים ואני אחריה ויחד אתה. במשך כשנתיים בקושי ישנתי וחייתי יום ולילה את השאלה- מה יהיה ה'סוף טוב הכול טוב' של אמה קליין.

האם תבחר במוכר והבטוח? בחדש והמסעיר? או שמא תראה את שהיה לה באור חדש?
זהו רומן רומנטי מודרני.  סגנון הכתיבה בו הומוריסטי, עכשווי אך קורץ לקלאסיקה ולג'יין אוסטן המלכה.  הוא קצבי ושועט קדימה אך לעתים עוצר, לוקח נשימה עמוקה ומביט בנוסטלגיה אל העבר. וכפי שהחיים אינם צבועים בשחור לבן והבחירות בספר אינן בין טוב לרע קלאסיים. כל בחירה עשויה להיות טובה, אך לכל מהלך יש מחיר והשלכות.

ברומן יש בו זיקה והתייחסות משמעותית לאומנות המודרנית עם גיבורה שהיא אוצרת אמנות, לאופנה– עם פאשיניסטות מוקפדות וקלסיות שאינן מושפעות מטרנדים חולפים והנן בעלות סגנון ואמירה אישית, הן בלבושן והן בחייהן ולמוזיקה– מבטיחה לכם, בתור מוזיקאית, שהפלייליסט משובח. כל אלו נותנים ערך מוסף גדול לתומך ולקורא.

זה לא לקח תשעה חודשים אלא שלוש וחצי שנים, אבל התינוק בדרך, והשמיים הם הגבול, ועכשיו הוא בדרך לעולם, בקמפיין מימון המון במטרה להוציא אותו לאור בהוצאה עצמית וברמת גימור הגבוהה והמקצועית ביותר ואני בטוחה שהקריאה בו תעשיר את הקוראות ותעניק להן כמה רגעי חסד, אושר, מתח ותשוקה.

המתנות בקמפיין ייחודיות ומקוריות וניתן להוסיף לספר ולהקדשה סימניה יוקרתית בעיצוב הספר, חולצת הספר, דיסק מוזיקלי עם סטנדרטים ג'אז בביצוע מקורי מתוך הספר, פוסטר רפרודוקציה ממוספרת של ציור הספר ובחתימה והקדשת האמן והסופרת, הצעיף של אמה, השרשרת של אמה ועוד.

לכניסה לקמפיין, בחירת מתנה ותמיכה בספר:

https://www.jumpstarter.co.il/projects/1282

 תודה שקראתן ובאהבה,

רוית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *